Mainiot tyypit

Rautaiset ammattilaiset

Meitä on täällä monen monta eri alan iloista ammattilaista. Kaikkia meitä yhdistää se, että me ollaan valmiita palvelemaan juuri sinua!

Tutustu Mainion tyyppeihin tarkemmin alempana.

TOIMITUSJOHTAJA

HANNELE HYÖDYNMAA

hannele@mainiota.fi

Liiketoimintajohtaja, osakas

Timo Mäkeläinen

timo@mainiota.fi

Social media planner, osakas

Elisa Tapaila

elisa@mainiota.fi

Projektipäällikkö

Sanna Noki

sanna@mainiota.fi

toimistoassistentti

Vaiva Mäkeläinen

vaiva@mainiota.fi

AD

TIMO AHAVA

timo.ahava@mainiota.fi

GRAAFINEN SUUNNITTELIJA, KUVITTAJA

RAAKEL NIEMINEN

raakel@mainiota.fi

AD

MIRGA MYKKÄNEN

mirga@mainiota.fi

viestintäsuunnittelija

Matti Pekkala

matti@mainiota.fi

graafinen suunnittelija

Otto Toivakka

GRAAFINEN SUUNNITTELIJA

SAMU RISSANEN

samu@mainiota.fi

Viestintäsuunnittelija

Tarmo Lyytikäinen

tarmo@mainiota.fi

AD

Sari Sarkola

sari.sarkola@mainiota.fi

SUUNNITTELIJA, COPYWRITER

MIKKO HUURRE

mikko@mikkohuurre.com

AD-ASSISTENTTI

ELINA HANNUKSELA

Äitiyslomalla

Rekrytointi

Oletko mainio?

Hae meille töihin!